PPC Digitální učebna 21. stoletíDovedeme Vaší učebnu do 21. století!

PPC MONTÁŽE, INSTALACE

Vše začíná technickým projektem

Na základě vypracovaného a odsouhlaseného technického projektu jsme Vám schopni dodat celou zakázku na klíč, tj. zařídit kompletní instalaci dodávané audio vizuální prezentační a IT techniky. Zpracování projektu a cenovou nabídku provádíme zdarma.

Instalace od A do Z

Vybavujeme a inovujeme školící místnosti, auly, učebny s veškerou technologií z oblasti projekce, zvuku, IT a ostatních součástí audio vizuální techniky s možností i dovybavení již částečně zařízených školících nebo prezentačních prostorů.

Montáže a příslušenství

Fixní montáže a instalace techniky vč. příslušenství umožňují mnoho možností propojení a využití veškerých instalovaných AV součástí. V případě nutnosti zásahu do elektroinstalace provádíme na vyžádání potřebné revize dle platných norem ČR.

KONTAKTY

Modřínová 2436/2, Plzeň
+420 377 468 218
info@ppc-online.cz

PPC S.R.O.

Zabýváme se pronájmem a prodejem AV techniky a realizací komplexních řešení projekční a prezentační techniky pro zákazníky z oblasti firem, státní správy a školství.
Realizujeme komplexní řešení zasedacích místností, konferenčních sálů, školicích středisek, počítačových učeben, školních učeben apod.
Naše řešení vychází z dlouholeté zkušenosti našich pracovníků a pro klienta se snažíme vždy nacházet řešení v nejlepším poměru cena/výkon.