PPC Digitální učebna 21. stoletíDovedeme Vaší učebnu do 21. století!

Služby

Nevíte si sami rady? My Vám rádi poradíme! Naše společnost poskytuje svým zákazníkům odborné služby včetně poradenství a konzultací v oblastech rozvoje azavádění ICT (informačních a komunikačních technologií), prezentační a projekční techniky a ICT vzdělávání.xBezproblémovou funkčnost námi dodaných komplexních řešení či produktů doplňujeme poskytováním nezbytnétechnické podpory a servisu.Odbornou ICT úroveň u zákazníků zvyšujeme přípravou a realizací specializovaných kurzů, které jsou většinou koncipoványjako praktické workshopy zaměřené na rozšíření znalostí a především na získání potřebných praktickýchdovedností účastníků.

Vtáhněte své posluchače do tématu.

Naučte se využívat moderní nástroje efektivně.

Vybavení pro profesionální prezentace.

Vše začíná technickým projektem

Návrh, realizace, zaškolení, údržba.

Prezentace je vaší vizitkou, ukažte se.

Problémům nejen předcházíme,
také je i řešíme.

Řešíme problémy tak, jak potřebujete.

Ukážeme vám cestu od otázek k odpovědím.

KONTAKTY

Modřínová 2436/2, Plzeň
+420 377 468 218
info@ppc-online.cz

PPC S.R.O.

Zabýváme se pronájmem a prodejem AV techniky a realizací komplexních řešení projekční a prezentační techniky pro zákazníky z oblasti firem, státní správy a školství.
Realizujeme komplexní řešení zasedacích místností, konferenčních sálů, školicích středisek, počítačových učeben, školních učeben apod.
Naše řešení vychází z dlouholeté zkušenosti našich pracovníků a pro klienta se snažíme vždy nacházet řešení v nejlepším poměru cena/výkon.