PPC Digitální učebna 21. stoletíDovedeme Vaší učebnu do 21. století!

Školení

Naučte se využívat moderní nástroje efektivně.

Společnost PPC nabízí ve spolupráci se svými partnery všem zájemcům z komerční sféry i státní správy:

  • Vzdělávací školící kurzy, výukové semináře a workshopy z výpočetní techniky, prezentační techniky, multimediální a interaktivní techniky s cílem zvyšování počítačové gramotnosti.
  • Nabízíme například proškolení na kancelářský balík MS Office – World, Excel, Powerpoint atd. – pro začátečníky i pokročilé
  • Specializované profesní vzdělávací projekty pro veřejnou správu i firmy z různých oblastí připravené projektovým přístupem v úzké součinnosti se zákazníkem

Společně s našimi parnery Vás můžeme proškolit na nejrůznější části ICT technologií. Neváhejte nás prosím kontaktovat s Vašimi konkrétními potřebami.

KONTAKTY

Modřínová 2436/2, Plzeň
+420 377 468 218
info@ppc-online.cz

PPC S.R.O.

Zabýváme se pronájmem a prodejem AV techniky a realizací komplexních řešení projekční a prezentační techniky pro zákazníky z oblasti firem, státní správy a školství.
Realizujeme komplexní řešení zasedacích místností, konferenčních sálů, školicích středisek, počítačových učeben, školních učeben apod.
Naše řešení vychází z dlouholeté zkušenosti našich pracovníků a pro klienta se snažíme vždy nacházet řešení v nejlepším poměru cena/výkon.